SS team

edison23
překlad, korektury, sazba, encode, kontrola kvality, technická správa webu, šéf přes encode, sazbu a technické činnosti, distro

Kritik, puntičkář, prudič a byrokrat. Libuje si v terorisování lidí, kteří dělají něco špatně (k čemuž má spoustu příležitostí, protože lidi vždycky dělají něco špatně), takže je jeho oblíbené povolání korektor a kontrolor kvality.
„You see, grammar is very important for the nazi party.“

Astrak
překlad, korektury, TLC

Cynická zrůda nacházející zálibu v rozsypaném čaji, Tóhó a vlastně obecně v těhlech japonských věcech. A poněvadž méně je někdy více, tak jestli vás bude zajímat ještě něco, doptejte se sami. ww

chill
překlad, korektury, překlad písniček, sazba, webdesign & coding, distro

Velká univerzální anomálie, music freak, japanofil, požitkářka a fantasačka. Největší a nejděsivější language nazi v okruhu mnoha set síťových uzlů. Někteří jí nazývají puristkou, jiní bohyní či kouzelnicí.

Lee(3N)
QC

Information classified

Keiiko
senior database entries administrator neboli správce databásových záznamů senior

Dlouholetý oxider #sunsubu a hlavní Boss Kurousagi. Nemá rád stream, průměrný až očivyškrabující český fansub. Fanousek cyberpunku a detektivek – díky správě anglických releasů Detektiva Conana v databázi anidb a šťoucháním do edíka, aby si zkulturnili jejich záznamy, se dostal na tuto pozici.

Meelkor
věrný otrok, programátor, tvorba skriptů a funkcí pro web

Mladý introvert, masochista a pravopisné prase, jehož život se skládá jen z hudby, školy a internetu, s čímž je i celkem spokojený. Když zrovna někde nedělá něco s webem, tak se snaží tvořit nějakou amatérskou hardcore elektronickou hudbu, čte vizuální novely nebo žije v nějakém mmorpg světě. A jednou za rok přeloží nějaké to animu.

Veve
korektury

Prý spoluzakladatelka skupiny. Jsem s edíkem a chill tak dlouho, že je i tohle možné. Každopádně jakožto studentka germanistiky mám tu správnou kvalifikaci pro to, stát se správným (language) nazi. Díky korekturám jsem opět začala sledovat nějaké to anime, ovšem stále u mě vedou normální seriály. Tím nejlepším ze všech je jednoznačně Doctor Who, takže ho koukejte všichni sledovat! Pro desátého Doktora/Davida Tennanta bych upsala duši Masterovi.

Ximara
překlad, korektury, kontrola kvality, distro

Bývala jsem hodná a slušná dívka a pak jsem přišla mezi PLIN a otaku. Vlivem obojího se ze mě stal language nazi, a protože si mě pod svá pivní křídla vzal edík, bylo jen otázkou času, než se dostanu k Sunsubu, Konatě, pivu a těm dalším věcem, co k tomu patří.Bývalí členové

Astha-san
překlad

Víla, co plní přání na počkání. Upírka, co slunci se klaní. Zrzka, která není k mání. Se sklony k veselí a hned na to k melancholii. Ber nebo nech být.

Aurielle
řešení problémů, distro

Člověk, který chtěl změnit žalostný stav českého překladu anime Fairy Tail, což se mu už pár měsíců snad daří. K Sunsubu se dostal díky Konatě, protože zakládat vlastní překladatelskou skupinu už dávno není cool. A tady se z něj stal language nazi a něco málo se přiučil umění titulkování.

Garax
korektury

Pardubák a otaku, kterého nenapadlo nic lepšího než dělat korektora… Jsem cholerik a perverzák, který se vyžívá v černém humoru (ale nikdo by to na první pohled neřek xD). Občas se chovám jak cvok, ale to bude školou… Víc asi nic, nebudu vás zbytečně děsit.

Hromino
korektury

Mladé, nevyzrálé a přidrzlé střevo, které je až nebezpečně moc posedlé správností a krásou českého jazyka; u Sunsubu se stará o brus překladů druhých. Mimojiné je také krotitelem pravopisných prasat (vždy a všude!), věčným sarkastou a cynikem, vyznavačem filosofie vstřebávání, závislákem na hudbě devadesátek a pisatelem pohádek pro peckózně praštěné prcky.

Matteas
TLC, korektury

Stoupenec language nacismu, byť se sám často dopouští násilnických aktů na českém jazyce. Wota is his body and moe is his blood. 2.5D perorista do morku kosti. Zastánce názoru, že když už Husa upálili, tak to měli udělat dřív, než vymyslel svoje nabodeníčka. Působí také jako redaktor na konata.cz.

Paddy
překlad, sazba, překlad písniček

Jestli si věříte, tak si to přečtěte.

Zall
sazba

Student, který se jednoho dne rozhodl porozumět sazbařské magii. Nemá rád optimisty, feministky a lidi bez smyslu pro humor. Perverzák, introvert a celkově takové divné individuum.

Komentáře nejsou povoleny.