Utawarerumono

Anime, Novinky» Trvalý odkaz «
Představuji vám náš nový projekt, který ve skutečnosti není tak zcela náš. Tímto bych chtěla poděkovat ToTanu, který nám dovolil hostovat a poskytovat prvních sedm dílů anime Utawarerumono a taky navázat na jejich projekt. Sunsub tedy začíná Utawarerumono překládat od osmého dílu.

Než se začnete na naše enkody koukat, chtěla bych vás upozornit na několik změn, kterých si možná v osmém díle všimnete:
1. Jména a oslovení – pokud jsme na základě odposlechu z japonského originálu usoudili, že bude lepší používat jiné jméno či oslovení, změnili jsme ho. Nejvýraznější je asi Mukuru, u nás se mění na Mukkuru.
2. Překlad úvodní a závěrečné znělky – protože si potrpím na přebásňování, opening a ending jsou znovu přeložené. Taky jsme japonské texty obou písniček převedly do české transkripce, kterou nyní budeme zavádět ve všech nových projektech.
3. Fonty, karaoke – Předělali jsme sazbu podle našich standardů. Zároveň jsme odstranili karaoke, které nemáme ve zvyku používat.
4. Video samotné. Uvidíte sami. Na podrobnosti se případně zeptejte našeho enkodéra (edison23), já tomu totiž nerozumím. :)

A teď už si užívejte Utawarerumono. Prvních sedm dílů najdete u nás ve vydaných nebo jsou k nalezení na torrentech či irc (návod najdete na stránce ToTanu), naše díly najdete zde.

Napsat komentář

Jméno* E-mail* Blog / Web Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena. Pole označená * jsou povinná.

Můžete používat následující HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>