Magická kniha Nulté

Tento příspěvek vyšel v kategorii Anime, Novinky se štítky , .   » Trvalý odkaz «
Ano, je to tak, pustili jsme se do nového projektu. Tedy, už před 111 dny. Pak se ale, jak už to tak bývá, sešla řada nepříznivých okolností, práce vázla a nakonec nedošlo ani k oficiálnímu oznámení. Nakonec jsme ovšem sebrali síly, opřeli se do toho a konečně je tu pokračování v podobě druhé epizody.

Překlad této série není úplně jednoduchý – je to fantasy s vlastním, propracovaným světem a s ním spjatou terminologií. Do toho připočtěme oficiální anglický překlad, který obsahuje obrovské množství chyb, a fanouškovské překladatele, kteří sice řadu chyb odchytili, ale zasekli se u pátého dílu a nevypadá to, že by v dohledné době s vydáváním pokračovali. Ve výsledku tak musím co chvíli listovat původní novelou a zjišťovat, co se vlastně v dialogu tvůrci snažili sdělit. S ohledem na to bych vás tímto chtěl poprosit o trpělivost – zkrátka to trvá. Nicméně se vynasnažíme, aby třetí díl vyšel dříve než za dalších 111 dní.

Druhá věc, které jste si již pravděpodobně všimli, je omezení přístupu k naší tvorbě, které bylo v posledních dvou měsících v různých podobách aplikováno. Snad vás, které ještě zcela neodradilo, potěší, že byla sekce FAQ upravena tak, aby bylo všechno (snad) jednodušší a pochopitelnější.

S přáním příjemného zbytku léta
Maty93

Napsat komentář

Jméno* E-mail* Blog / Web Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena. Pole označená * jsou povinná.

Můžete používat následující HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>