Fairy Tail v našem Download centru

Tento příspěvek vyšel v kategorii Anime, Novinky se štítky .   » Trvalý odkaz «

Vzkaz od Paddyho (sk. FairyTail)

Milí fanoušci,

někteří jste si možná všimli (ač o tom pochybuji), že stránka FairyTail.cz před nějakou dobou přestala fungovat. Důvodem je to, že vypršela platnost pronajatého hostingu a s ní i registrace domény. V současně době její obnovu z finančních i časových důvodů NEPLÁNUJI. To samé platí i pro překlad filmu. Nemusíte však zoufat, neboť se mi díky kolegům z překladatelské skupiny SunSub podařilo pro vydané překlady najít nové útočiště. Je jím tzv. Download centrum zmiňované skupiny, ve kterém naleznete jak enkódy našich releasů, tak i externí titulky – a to včetně těch dříve nevydaných k posledním epizodám první série. Poslední díl byl do Download centra dnes nahrán, můžete jej tedy začít využívat v plném rozsahu jako kdysi webové stránky naší skupiny. Návod na stahování naleznete v sekci FAQ.

Námi vydané epizody jsou nadále k dispozici ke zhlédnutí i online prostřednictvím serveru Shirai na adrese http://shirai.cz/anime-zobraz/81/fairy-tail/ (ačkoliv momentálně je server mimo provoz).

Hlavním komunikačním prostředkem se tedy stává Facebooková skupina. Případné dotazy směřující na skupinu FairyTail.cz, ať už veřejné prostřednictvím příspěvků a komentářů, tak soukromé prostřednictvím zpráv, budou zodpovídány výhradně tam.

Závěrem zbývá snad už jen jediné, a to popřát hodně štěstí do nového roku. Věřím, že bude radostnější, než je toto oznámení.

Za tým FairyTail.cz zdraví

Paddy

Napsat komentář

Jméno* E-mail* Blog / Web Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena. Pole označená * jsou povinná.

Můžete používat následující HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>