Šťastné a veselé #4

Anime, Události» Trvalý odkaz «

Rok se s rokem sešel a my zde máme opět Vánoce, ten čas klidu, míru a všeobecného pokoje. Jsme rádi, že jsme se dožili dalších Vánoc a ještě více nás těší, že jsme se jich dožili s vámi, našimi věrnými fanoušky. Víme, že jsme tento rok nebyli příliš aktivní, zároveň ale víme, že vás to již nepřekvapuje a že i přes tento nedostatek nás máte rádi. My si toho vážíme a jsme vděční, že máte pochopení pro to, že se někdy v naší činnosti necháme rozptýlit nepříjemnými záležitostmi z reálného života. Věřte nám, kdybychom mohli, vykašleme se na ně a více se věnujeme naší překladatelské činnosti.

Když jsem se před dvěma týdny zúčastnila zimního MLP karaoke srazu, oslovil mě jeden mladý muž s tím, jestli náhodou nejsem Veve ze Sunsubu. Následně jsme strávili nějaký čas příjemným rozhovorem o našich titulcích, o Wixossu a podobně. Ještě teď mě to setkání hřeje, protože mě neskutečně těší, když potkám někoho, kdo nás sleduje a kdo má rád naše titulky. Nebojte se nás tedy na conech a srazech oslovovat, my si toho velmi vážíme, vážíme si všech, kteří mají rádi nás a naši práci a neskutečně nás hřeje a těší, když nám to řekne, protože vaše chvála a potěšení z našich titulků nás motivuje k další práci. Bez vás bychom to nedělali, protože by nebylo pro koho. Děkujeme za to, že jste, a doufáme, že s námi budete i v celém tom nadcházejícím roce 2015. Máme vás rádi.

Za celý Sunsub vám všem přeji krásné a požehnané Vánoce plné pohody, klidu, lásky, dárků a jídla.

S láskou

Veve

P.S. od edisona: Snažíme se vám v rámci naší bezmezné lásky k vám každé Vánoce dodat nějaké to potěšení ve formě vydání něčeho zajímavého. Letos to bohužel nevyšlo tak pěkně, abychom stihli vydat třeba poslední díl WiXossu, a tak se budete muset spokojit s Anime Mirai – Harmonií. Doufáme, že vám to dnešní nebo nějaký následující den zpříjemní.

Napsat komentář

Jméno* E-mail* Blog / Web Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena. Pole označená * jsou povinná.

Můžete používat následující HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>